Chrzest Święty

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać zdjęcia, które również zdarza mi się wykonywać – mianowicie reportaż z chrztu świętego. Tym razem zostałam zaproszona do uwiecznienia tego momentu w życiu małej A. i jej rodziców. Chrzciny odbyły się w Warszawie. Już od samego początku Mała rozbrajała nas swoją nieustającą ciekawością wszystkiego, co znajdowało się w zasięgu wzroku, a i często czystym, niepohamowanym zachwytem – czy to nad zabawką, rodzicami, czy też aparatem. Zachwycająco spokojnie też znosiła to, co się wokół niej działo, a wiadomo, jak to jest w takie dni – sporo uwagi skupia się na tym małym człowieku. Rodzice mogli być z niej zatem dumni.

Przygotowania

Zanim jednak odbył się sam chrzest, mieliśmy czas uwiecznić przygotowania. Rodzice na zmianę zajmowali się Małą i powoli też szykowali siebie do tego wydarzenia. Mimo że czynności do wykonania przy takim przedsięwzięciu jest zazwyczaj nie mało, udało nam się uchwycić ciepłe, rodzinne momenty.

Przyjęcie

Po ceremonii rodzina została zaproszona do małego, aczkolwiek bardzo przytulnego Sorelle Bistro & Cafe, które stanowiło idealne dopełnienie tego kameralnego, pastelowego wydarzenia. Wnętrza ogrzały wszystkich pysznym posiłkiem, a dekoracje uzupełnione o elementy przyniesione przez rodziców cieszyły nasze przewiane grudniowym wiatrem oczy.